Aret Vartanyan ile "İnsanız Ayıbı Yok"

"Sana kim olduğunu hatırlatmak, neler yapabileceğini göstermek ve senin gerçeğini yaşaman için bu semineri düzenliyorum. Yaşadığın acıları ve zorlukları hissediyorum. Herkesi memnun etmeye çalışan,  herkesin aferin demesini bekleyen, korkularına teslim olan, belki de farkında olmadan en ağır kendini cezalandıran sen, gerçek sen değilsin. 

Ayakları üzerinde duran, gerçek sevginin ne olduğunu bilen, yaşamda hayallerini her anına taşıyarak gerçek mutluluk ve huzuru yaşayan,  yaşamın ona sunduklarından daha azıyla yetinmeyen ‘sen’ için ne yapıyorsun? Nereye gidiyorsun? Hayatta hiçbir şeyin kolay olmadığını biliyorum. Kolay olacak demiyorum ama bunu vazgeçmeden doğru bir rotada ilerleyerek başaracağını biliyorum.

Birlikte yol aldığım binlerce insanın hikayesini hikayeme kattım ve şimdi sana taşıyorum. Yarın değil, şimdi. Benimle buluşmak için de hayatındaki her adımında olduğu gibi garantiyi mi arayacaksın? Düşünmeden, hesap kitap yapmadan gel. Sonrasında ben seni dinleyeceğim zaten." Aret Vartanyan

Seminer Ana Başlıkları: 
İnsan, aile ve toplum gerçekleri
Korkuların sınıflandırılması
Aşk ve Başarı masallarının gerçek hikayesi
Ölümün benzersiz motivasyonu
Para ve gücün mıknatıs prensipleri  
Huzur, mutluluk ve gerçek zenginliğin zümrüt anahtarları
Hayallerinin, hedeflerinin ve yaşam amacının simülasyonu
Kendi gerçeğinin ilk güçlü adımları 
Uygulama çalışması

 

Biletler Biletix'te;

http://www.biletix.com/etkinlik/UHT08/TURKIYE/tr

  • Tarih: 22.03.2017 20:00
  • Yer: Levent Loft Residence