Ses Masajı Uygulayıcısı Olmak İster Misiniz? - Sırma Belin

Ses çanaklarından yayılan hassas titreşimler ses masajı sırasında hem beden hem zihin hem de ruha iyi gelir.Bu uygulamada özel olarak üretilmiş Peter Hess terapi ses çanakları kullanılır.
Kişinin giyinik haldeki bedeninin farklı noktalarına yerleştirilen ses çanakları nazikçe vurulur. Otuz yıllık deneyimle geliştirilen bu yöntem, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda uygulanır.
Uygulamada hem duyma hem hissetme sözkonusudur. Ses çanaklarından çıkan uyumlu sesler ve çok özel titreşimler bedende dalga dalga yayılır. Her bir hücre titreşir ve dengeye kavuşur. Kişi kısa sürede derin gevşemeye geçer.
Güven ve özgüven duygusu gelişir, rejenerasyon, genel sağlığa katkı, sorunlarla baş edebilme ve daha kolay öğrenme için gerekli koşullar sağlanmış olur. Ayrıca stresten arınma,bağımlılıklardan kurtulma, özgürleşme , karar verebilme, kendi merkezine dönme , ağrılardan kurtulma , dingin , zinde hissetme, yaratıcılığın ortaya çıkması da ses masajının olumlu etkilerindendir; yani bu yöntemle kişinin kendi ihtiyaçları ve ‘’içindeki bilge’’ ile bağlantı kurması mümkün olur.

SES MASAJI EĞİTİMİ NELERİ İÇERİR?
-Ses çankalarının kullanımı, gong ve zillerin kullanımı, ses masajı uygulamasının deneyimlenmesi ve uygulanması
-Teorik bilgiler, ses çanaklarının tarihsel gelişimi, doğu ve batı dünyasındaki önem ve anlamı
-Sesin beden zihin ruha etkileri ve diğer ses terapi yöntemlerinden farkı
-Peter Hess Ses masajı ile ilgili araştırmalar hakkında bilgiler
-Aura ve chakralarda sesin etkileri
-Peter Hess Ses masajının prensipleri ve kullanımındaki etik kurallar
-Ses masajı uygulamasının sınırları( kimlere uygulananır ya da uygulanmaz)
- Eğitimde kullanmak üzere ses çanakları mevcut olacaktır. Daha sonra kendi özel kullanımınız için gerekli olan ses çanakları eğitime dahil değildir.
- Eğitim materyali olarak tüm eğitimin notları verilecektir.
İsteyenlere eğitim sonunda ses çanağı temin edilmektedir.

EĞİTİMCİLER

NİKOLAOS AVRAMİDİS, uzun yıllardır Peter Hess ile birlikte çalışıyor. Yunanistan’daki Peter Hess Akademisinin başkanıdır ve gerek Almanya’da gerek Yunanistan’da birçok eğitim veriyor.

SIRMA BELİN, 2015 yılında Almanya’da Peter Hess Enstitüsünde aldığı ses masajı eğitimi ile Türkiye’de bu yöntemin öncüsüdür. 2015 yılından bu yana kendi ofisinde bireysel olarak yaptığı ses masajı uygulamalarının yanı sıra Ses Masajını anlattığı sayısız seminer ve yaptırdığı Ses Meditasyonları ile ses masajının Türkiye’de tanınmasını ve yayılmasını sağlamaktadır. Sırma Belin ayrıca Avrupa Ses Masajı ve Ses Terapileri Birliği üyesidir.

ÜCRETSİZ ÖN ATÖLYE ve UYGULAMA ÇALIŞMASI : 20 Eylül 2017 Tüm ilgilenenler davetlidir. Bu çalışmada verilecek bilgilerin yanısıra toplu bir ses meditasyonu yaptırılacaktır.
Ses Masajı I : 18-19 Kasım 2017 - 2.250 TL + KDV (C.tesi, Pazar 10.00-18.00 )
Ses Masajı II : 17-18 Şubat 2018 - 2.250 TL +KDV
Ses Masajı III-IV : Nisan 2018 - 3.250 TL +KDV ( eğitim dört gün olup, tam tarih daha sonra açıklanacaktır)
Mezuniyet –Supervision : Haziran 2018 -2.250 TL+KDV (tam tarih daha sonra açıklanacaktır)

NOT : 1. Modüle kayıt yaptırmak isteyenlerin kesin kayıtlarının yapılabilmesi için 500TL kapora tutarını 15 Ekim 2017 tarihine kadar aşağıdaki hesap numarasına göndermeleri gerekmektedir.
Tüm sorularınız ve daha detaylı bilgi için Sırma Belin DİREK İLETİŞİM : 0533 550 99 94

  • Tarih: 20.09.2017 19:30
  • Yer: Ramada Plaza Otel / Şişli